Katerina Ekşioğlu Moda Dünyasında Hızla Yükseliyor

Dünya standartlarındaki kalıpları ve her kadının vücut yapısına uygun şekilde tasarlanan ürünleriyle Katerina Ekşioğlu, bir yıl içerisinde yüksek bir ivme yakalarken; tasarımlara moda dünyasında şık, feminen ve sofistike olarak tanımlanan haute couture kalitesindeki ürünlere yer veren Gizia Gate’in Nişantaşı, Emaar Square, The Land Of Legends gibi mağazalarında satışa sunuldu.

Modaseverlerin gözde giyim mağazası olan Adamo da Katerina Ekşioğlu tasarımlarına yoğun talepte bulunurken; İstanbul’daki Mandarin Oriental Hotel, Nişantaşı, Çırağan ve Galataport mağazalarında ürünlere yer verildi. Katerina Ekşioğlu, her geçen gün modanın nabzını tutmaya ve yeni koleksiyonlarıyla dikkatleri üzerine toplamaya devam ederken; yakın zamanda da Adamo’nun İngiltere mağazalarında moda tutkunlarıyla buluşmaya başladı.

Kumaş Kalitesiyle Ön Plana Çıkıyor

Katerina Ekşioğlu, göz alıcı tasarımlarının mottosunu şıklığın rahatlıkla buluşması olarak belirlerken; kıyafetlerin moda tutkunlarının ilgisini çekmesinin en önemli nedeni, kaliteli kumaş seçimi olarak görülüyor. Kalıcı niteliklere sahip kumaşların modern detaylarla işlendiği Katerina Ekşioğlu tasarımlarının önceliği ise kadınların hangi bedende olurlarsa olsunlar kendilerini mutlu ve güzel hissetmeleri oluyor.