H&M’in Paris’ten Esinlenilen Sonbahar Kreasyonu

H&M, Brasserie Hennes harikasını yepyeni bir filmle sunmaktan gurur duyuyor. Brasserie Hennes, Paris’in ikonik Brasserie kültürünü kapsayan kurgusal bir moda destinasyonu, Paris’in büyüsünü nerede daha iyi izleyebiliriz ki? Herkes açık havada oturmaya ve sokaklarda olağanüstü bir geçit töreni izlemeye davetli. Hôtel Hennes evreninin devamında, Brasserie Hennes yeni maceralara da bekliyor. Burada moda herkes için ve burada her şey mümkün. Brasserie Hennes koleksiyonu 15 Eylül’den itibaren moda severlerle buluşuyor olacak.

Naomi Campbell Paris’li bir moda müdavimini oynuyor ve moda başkentine yeni inen meraklı turist model Jill Kortleve ile Brasserie Hennes’te buluşuyor. Campbell ve Kortleve ellerinde kahve ile oyuncu arkadaşları, yaratıcı-çift Young Emperors, model Jordan Barrett, model Paloma Elsesser ve influencer ikizler Molly ve Reese Blutstein’i, H&M AW22’nin en iyileriyle arnavut kaldırımlı sokaklarda adım adım yürürken izliyorlar. Bardia Zeinali’nin yönettiği film, Paris’i kutlayarak herkese moda ilhamı veriyor.

“Kalbime çok yakın bir şehirden ilham alan bu filmde H&M ile çalışmak büyük bir zevk. İyi moda herkes için olmalı ve bu kampanyada bunun kutlanıyor olması harika.” Naomi Campbell

AW22 koleksiyonu, Paris stilinin somutlaşmış halidir; klasik, kendinden emin ve değiştirilebilir. Mini etekler, keskin pardösüler ve botlar (batının diz altı botları) gibi şehrin olmazsa olmazları. Turuncu, kırmızı ve bordonun sıcak tonları, check-on-check tarzıyla uyum sağlarken, ışıltılı aksesuarlar, makro tote çantalar ve kalın, etkileyici örgülerden oluşan koleksiyonla kişilikler parlıyor.