General Mobile’dan Sevgililer Günü’ne özel alternatifli hediyeler

Sevgililer Günü yaklaşırken General Mobile, zarif tasarımları ve üstün performans sunan teknolojileriyle bu anlamlı gün için farklı hediye alternatifleri sunuyor. Sevgililer Günü konseptine uygun kırmızı rengiyle GM 22, sevdiklerini mutlu etmek isteyenlerin ilk tercihi olacak.

 Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan General Mobile, Sevgililer Günü’nde sevdiklerini özel hissettirmek isteyenlere benzersiz bir hediye alternatifi sunuyor. 4 farklı renk seçeneği bulunan GM 22, kırmızı rengiyle Sevgililer Günü’nde dikkatleri üzerine çekiyor. Aynı zamanda şık kenar tasarımı ve cam arka kasasıyla da göz dolduruyor.

GM 22; 52MP süper piksel modlu üçlü yapay zekâ kamera sistemi sayesinde sevgilinizle özel anılarınızı ölümsüzleştirecek. Aynı zamanda 6,52 inç HD+ göz alıcı büyük ekranıyla canlı ve parlak renkler vadediyor. 8 çekirdekli MediaTek A25 ile gelişmiş bir performans sistemi sunan GM 22, CorePilot teknolojisi ile gücü en verimli şekilde kullanarak stabil kullanım deneyimi sağlıyor. 5000mAh bataryasıyla da uzun bir pil ömrü sunuyor.

Sevdiklerinizi özel hissettireceğiniz GM 22’ye tüm yetkili satış noktalarından ve online satış kanalları aracılığıyla 3 bin TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz.