EVİNİZİN HAVASINI SONBAHARA HAZIRLAYIN

Aurelia Geneve Home’un benzersiz destinasyonlardan ilham aldığı hoş kokularıyla bu sonbaharda evinize sevdiğiniz şehirlerin kokularını taşıyın.

Aurelia Geneve Home; Bel Air, Langkawi, Bordeaux gibi eşsiz destinasyonlardan esinlenerek hazırlandığı kokulu mumlarıyla evinize şıklık katarken kokusuyla sizi büyülü yolculuklara çıkarıyor. Bu sonbaharda evinizin havasını bambaşka şehirlerin kokularıyla yenileyebilirsiniz. Aurelia Geneve Home’un büyüleyici kokularla hazırlanan mumları, 48 saat yanma süresi ve parlak siyah camdan yapılan şık tasarımıyla evinizin dekorasyonuna hoş bir dokunuş kazandırıyor.

AURELIA GENEVE HOME AMBIANCE DE BEL AIR – 

Beverly Hills’in en gözde bölgesi Bel Air’in klas havasından ilham alarak tasarlanan Ambiance De Belair serisinin Amber Noir kokusu sizi büyüleyici bir atmosfere davet ediyor. Ambiance De Belair, sizi evinizde otururken bir anda yıldızların dünyasında uzun ve keyifli bir gezintiye çıkaracak.  Amberin o keskin ve sarsıcı çekiciliği mumunuzu yakar yakmaz sizi etkisi altına alacak. Mistik ve seksi aromasıyla Ambiance De Bel Air evinizde sonbaharın vazgeçilmez kokusu olmaya aday.

 

AURELIA GENEVE HOME AMBIANCE OF LANGKAWI – 

Malezya’nın en huzurlu ve aşk dolu Langkawi Ada’sının ilhamıyla tasarlanan Ambiance Of Langkawi; tropikal bir ada, uçsuz bucaksız bir sahil ve benzersiz bir doğanın kokusunu yansıtıyor. İçeriğindeki Ylang Ylang ve Sakura çiçeklerinin yenileyici kokusuyla kendinizi huzurun kollarına teslim edin.

 

AURELIA GENEVE HOME AMBIANCE DE BORDEAUX – 

Fransa’nın küçük, tatlı ve güzel kentinin ilhamıyla tasarlanan Ambiance de Bordeaux sizi Bordeaux’a doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Filmlere ve şiirlere konu olan bu tarihi şehri yansıtan büyüleyici koku, vanilyanın tatlı ve sempatik, orkidenin ise sofistike kokusunun birleşimiyle evinizi canlılık katıyor.