D&R Kitap Fuarı D&R Etkinlikleri 14 Ekim’de Bodrum’da

Bu yıl “Bir Kitapla Değişir Dünyan, D&R Senin Dünyan” konseptiyle düzenlenen D&R Kitap Fuarı, edebiyatın en keyifli halini sunuyor. Ekim ayı boyunca sürecek D&R Kitap Fuarı’nda dopdolu içerikler ve D&R mağazalarında şimdiye kadar yapılan en büyük indirimler, fuar katılımcılarını bekliyor. Fuar kapsamında 14 Ekimde Bodrum’da da program düzenlendi.

Kültür, sanat ve eğlencenin adresi D&R; eğitim, akademi ve ders kitapları haricindeki tüm kitaplarda “ikinciye %60 indirim” fırsatıyla kitap sevgisini doyasıya yaşatırken sevilen yazarları fuar kapsamında okuyucularıyla bir araya getiriyor.

6. D&R Kitap Fuarı, Ekim ayı boyunca kampanyalarıyla kitaplıkların daha fazla kitapla dolmasını sağlıyor, yüz binlerce yerli ve yabancı kitabın yanı sıra yeni çıkan kitaplarla da okurları karşılamaya devam ediyor.

Okuyan ve keşfeden bir toplum için adımlar atan D&R, geleneksel hale gelen ve tüm D&R mağazalarında düzenlenen kitap fuarında kitap tutkunlarını fırsatlarla dolu edebiyat buluşmasına davet ediyor. Kitap sevgisini doyasıya yaşamak ve kaçırılmayacak kitap kampanyası ile kitaplığını doldurmak isteyenler, D&R mağazalarındaki fırsatlardan yararlanabiliyor.

Türkiye genelinde yüzlerce etkinlik

D&R’ın Türkiye’deki tüm mağazalarında bu sene 6.sı gerçekleşen Kitap Fuarı kapsamında yetişkinlere özel atölyeler, çocuk etkinlikleri ve imza günleri düzenleniyor.

D&R, mağazalarında Türkiye’nin çok sevilen yazarlarını okuyucularıyla imza günlerinde buluşturuyor. 31 Ekim’e kadar devam edecek Kitap Fuarı’nda İlber Ortaylı, Üstün Dökmen, İclal Aydın, Ayşe Tolga, Celil Nalçakan ve Devrim Erbil’in de aralarında bulunduğu birbirinden ünlü yazarlar, Türkiye’nin dört bir köşesinde okurları ile buluşacak.

BODRUM Program

9 Ekim, Pazar

14.00 Devrim Erbil – Atölye Etkinliği, D&R Bodrum Midtown

15.00 Çağrı Dörtel, D&R Bodrum Milta Marina