14 Şubat Hilton Bodrum Marina Vista’da Kutlanır

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista Sevgililer Günü konseptiyle hazırlanan özel programda NAMA Sushi & Raw Bar’da Bodrum’un en güzel manzarasında aşk dolu anlarınıza eşlik edecek eşsiz özel bir menü, Spa Soul’da Sevgililer günü özelinde ayrıcalıklı masaj alternatifleri ile misafirlerine romantizm dolu bir gün yaşatacak.

DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’nın şehir merkezindeki özel konumu ve gastronomi alanındaki yenilikçi yaklaşımıyla NAMA Sushi & Raw Bar kısa zamanda Bodrum’da önemli bir gastronomi noktası haline geldi. Sevgililer Günü için özgün ve lezzetli  menüsüyle yine misafirlerine kendini hayran bırakacak.

Ayrıca Spa Soul deneyimini yaşamak isteyen misafirlerimiz için de Sevgililer günü özelinde ayrıcalıklı masaj seçenekleri ile DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista’da kendinizi şımartarak güne kısa bir mola verebilirsiniz.

NAMA’da kültürel özgünlüğün lezzet deneyimiyle, eşsiz manzaranın denizle, tüm misafirlerin ise Bodrum, gastronomi ve Spa Soul’da dinlenme ve masaj arzusuyla bir araya geldiği Sevgililer Günü’nde DoubleTree by Hilton Bodrum Marina Vista herkesi aşk dolu anlar geçirmeye bekliyor.