Yerel Seçimlerde Aday Adayı Muğla Marmaris’ten Acar Ünlü!

Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Acar Ünlü,  Salı günü ilçe başkanlığında bir tanışma ve basın toplantısı düzenleyecek. ‘Gülümseyen bir Marmaris için’ sloganıyla yola çıkan Ünlü “Siyaset iddia ve bir hedef işidir. Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı görevine üyelerimizin iradesi ile geldiğim günden bu yana görevimin gereklerini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştım. Cumhuriyet Halk Partisi adına yaptığım hizmetleri Marmaris halkından gelen istek ve bana yüklediği sorumluluk gereği bir üst basamağa taşıma motivasyonum oluştu. Ve çalışmalarımı, hizmetimi doğduğum, büyüdüğüm ata topraklarıma Marmaris Belediye Başkanı sıfatı ile sürdürmek istiyorum. Bu irademi resmileştirerek kamuoyu ile paylaşacağım basın toplantımıza hepinizi davet ediyorum. 10.07.2018 Salı günü saat 18.30’da Cumhuriyet Halk Partisi Marmaris İlçe Başkanlığı’na tüm dost ve arkadaşlarımızı bekliyoruz.” diye belirterek, Muğla’dan yerel seçimlerde aday adayı olarak çıkacağını açıklayan kişi de oldu.

Acar Ünlü Kimdir:

1981 yılında Muğla’da doğdu. Eğitimine Marmaris’te Atatürk İlkokulu ile başlayan Acar Ünlü, daha sonra sırasıyla Kenan Evren Ortaokulu’nu, İzmir Türk Koleji Fen Lisesi’ni ve Başkent Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü bitirdi. Yüksek eğitimini de İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Yüksek Lisansı’nı Şeref Öğrencisi sıfatıyla bitirerek tamamlamıştır.

 

Yer: CHP Marmaris İlçe Başkanlığı/Kemeraltı mah. Org. Mustafa Muğlalı cad. Gedik Apt. No: 5/1 Marmaris – Muğla, 48700 Marmaris

Tarih: 10 Temmuz 2018/ saat: 18.30