Villa Nergiz Apart , Bitez’de Harika Bir Tatil İçin

Sahile sadece 100 metre uzaklıktaki Villa Nergiz Apart Otel, mini mutfak ve balkon içeren klimalı dairelerin yanı sıra açık yüzme havuzu ve ücretsiz Wi-Fi erişimi sunmaktadır.

Dairelerdeki mini mutfaklar, ocak, elektrikli su ısıtıcısı ve mutfak aletleri ile donatılmıştır. Dairelerde yemek alanı ve oturma alanı standart olarak sunulmakla beraber tüm yerli ve yabancı kanalları izleyebilecekleri 82 ekran Lcd Tv mevcuttur. Balkonlar; bahçe ve havuz manzaralıdır.

Geleneksel ya da Avrupa tarzında günlük kahvaltı mevcuttur. Otelin alakart restoranı, tavuk, biftek ve deniz ürünleri gibi yerel ve uluslararası yemekler servis etmektedir. Bahçede bir bar yer almaktadır.

Havuz ve bahçe alanı dinlenmek ve güneşlenmek için idealdir. Otel personeli, cipli safari, Türk hamamı, tekne turları, Efes ve Pamukkale gezileri gibi turlar konusunda konuklara rehberlik edebilir.

Bodrum Kalesi’ne sadece 8 km mesafedeki Villa Nergiz, hareketli bir gece hayatına ev sahipliği yapan Bodrum’un merkezine araçla 20 dakika uzaklıktadır. Milas-Bodrum Havaalanı 40 km mesafededir.