Ünlü astrolog Aslı Güder, 2018 yılı için birbirinden çarpıcı tahminlerde bulundu.

2017 yılı için öngördüğü birçok tahmini tutan ünlü astrolog Aslı Güder, 2018 yılı için de sanat, siyaset ve güncel konularla ilgili birbirinden çarpıcı tahminlerde bulundu.

– Dünya ekonomilerindeki med-cezir büyük markaları da vuracak. Başta büyük şirketler olmak üzere bildiğimiz bir çok marka oldukça sıkıntılı günler yaşayacak. Ama özellikle dev bir şirketin iflası hepimizi hayrete düşürecek.

– Küresel ısınma en az terör kadar can alacak; ısınma yüzünden kopan buzul parçaları nedeniyle güneydeki sahil kentlerinde taşkınlar ve su baskınları görülecek.

– Hayvan hakları ve kadına şiddet konusunda beklenen yeni yasal düzenlenmeler bu sene yapılacak.

– 2018’de öldü diye bilinen çok ünlü bir ismin, ölmeyip bir yerde saklandığını öğreneceğiz. Dünya medyası günlerce bu olayı konuşacak.

– Yine birçok ünlü ismin intiharına tanık olacağız 2018’de.

– Yepyeni bir dinin ve daha önce hiç konuşulmayan bir dilin doğuşuna tanıklık edebiliriz.

– Siber savaşlar artacak; teknolojik operasyonlarla bazı büyük dünya başkentleri karanlıkta kalacak.

– Herkese mümkün olduğunca doğal beslenmeyi tavsiye ediyorum çünkü gıdalardan gelen virüsler yüzünden ciddi salgılar yaşanacak.

Trump’ın İslam düşmanı ve kendinden olmayan herkesten nefret eder tavrı, ilk önce ve en başta Amerika’nın başına belalar açacak. Dünyaya ektiği rüzgar tohumları fırtına olarak kendine geri dönecek.

– İçinde gerçek aşkın ve muhabbetin olmadığı tüm ilişkiler ve evlilikler yeni senede parçalanacak.

– Son olarak şunu söyleyeyim… Geçtiğimiz günlerde gazetede okuduğum “Cehennemin kapıları aralandı” cümlesi tüylerimi diken diken etti; çünkü korkarım 2018 bildiğimiz tarihin en büyük trajedilerine sahne olacak ve maalesef onu takip eden yıllarda da daha kötüleri gelecek. 2018 tarih kitaplarına insanlığın en büyük kaosunun başladığı yıl olarak geçecek dedi.

kaynak(süper haber)