The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor, 22 Haziran’da Yalıkavak Marina’da sahne alacak

Hit şarkıları ile dünya müzik piyasasında efsaneleşen ve milyonlarca albüm satan The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor, Yalıkavak Marina’nın sezon açılışı için “Never Can Say Goodbye” turnesi kapsamında 22 Haziran’da sahne alacak.

Ünlü yıldız Ms. Gloria Gaynor, 22 Haziran tarihinde Türkiye’nin en lüks etkinlik merkezlerinden “Yalıkavak Marina Konser Sahnesi”nde dillerden düşmeyen “I Will Survive”, “Never Can Say Goodbye”, “Stop In the Name of Love” ve “I Am What I Am” gibi şarkılarını seslendirecek.

The British Yacht Harbour Association (TYHA) tarafından “2018-2019 Dünya’nın En İyi Süper Yat Marinası” ödülüne layık görülen Yalıkavak Marina, tüm yaz boyunca ünlü yıldızların sahne alacağı konserlerle misafirlerine unutulmaz anlar yaşatmaya devam edecek. 2009 yılında kurulduğu andan itibaren servis kalitesini her geçen gün artıran ve misafirlerine lüks ve konforu aynı anda sunan Yalıkavak Marina’da 22 Haziran’da bu kez Ms. Gloria Gaynor’ın muhteşem sesi yükselecek.

Milyonlarca albüm satan The Queen of Disco Ms. Gloria Gaynor’ın biletleri, Biletix web sitesinde: http://www.biletix.com/etkinlik/Y9M01/IZMIR/tr veya Biletix satış noktalarında sevenlerini bekliyor.

Konseri özel 4 kişilik VIP masada izlemek isteyenler ise 0252 311 06 99 numaralı telefondan ya da event@yalikavakmarina.com.tr adresinden Yalıkavak Marina ile temasa geçebilirler.