The Bodrum Edition İletişim Ajansını Seçti

Her iş ortağına kapsamlı pazar araştırması yaptıktan sonra markaya özel pazarlama stratejileri sunan bir entegre pazarlama iletişim ajansı olan Salt İletişim Grup, müşterileri arasına EDITION felsefesinin son üyesi, Bodrum’un dingin turkuaz sularına bakan koyunda yer alan ve Ian Schrager & Marriott International işbirliği ile çağdaş ve lüks otel deneyimini yeniden tanımlayan The Bodrum EDITION’ı dâhil etti.

Kreatif tasarım, stratejik iletişim danışmanlığı, etkinlik ve sosyal medya yönetimi iş kollarını tek bir uzmanlık alanında birleştirerek, markalar için özgün deneyimler yaratan Salt İletişim GrupThe Bodrum EDITION’ın iletişim ajansı oldu.

The Bodrum EDITION Hakkında

Bodrum yarımadasının Batı tarafında, Yalıkavak Marina’ya yalnızca üç kilometre mesafede konumlanan The Bodrum EDITION, pek çoğu Ege Denizi’ne bakan ve kendi balkonu, bahçesi veya özel havuzuna sahip olan 108 misafir odası, suit ve villalardan oluşuyor. Otelin tasarımında infinity havuz ve bahçe lounge’larının yanı sıra içerisinde Türk Hamamı, spor salonu ve özel bungalovlara sahip olan ve benzersiz bir beach club sunan sanat eseri niteliğinde bir spa deneyimi de bulunuyor. Otelin eşsiz yemek ve içki deneyimi kapsamında, 2 adet bar, koya bakan gurme bir barbekü, gece kulubü ve günlük lezzetler sunan alternatifler bulunuyor. Otelde yer alan 1200 metrekarelik açık ve kapalı etkinlik alanları ise toplantı stüdyoları, toplantı odaları ve bir adet balo salonundan oluşuyor.

EDITION Otelleri Hakkında

EDITION Otelleri, geleneksel lüksü yenilikçi bir yaklaşımla tanımlayan, kişiselleştirilmiş ve bulunduğu konuma göre özelleşen tasarımıyla, kendi türünde benzersiz olan oteller yaratan şaşırtıcı ve yenilikçi bir iş birliğinin ürünüdür. En iyi yemek, eğlence ve hizmeti tek bir çatı altında sunan her bir EDITION oteli, bulunduğu konumun ve döneminin en iyi kültürel ve sosyal ortamını yansıtması ile tamamen eşsizdir.