STK Temsilcilerinden Başkan Kocadon’a Tam Destek

Bodrum’da bulunan oda, spor kulüpleri, dernek başkanları ve çeşitli STK temsilcileri, Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.
 
Bodrum Belediyesi Başkanlık Makamında gerçekleşen ziyarete; Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Erdoğan Başeymez, Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Hasan Kablı, Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Başkanı Halil Özyurt, Bodrum Esnaf Sanayici ve İş Adamları Derneği (BESİAD) Başkanı Engin Kaplan, Bodrum Denizciler Derneği Başkanı Mustafa Demiröz, TÜRSAB Bodrum Yürütme Kurulu Başkanı Yüksel Aksu, Bodrum Ticaret Odası ve Bodrum Deniz Ticaret Odası temsilcileri ile spor kulüpleri başkanları katıldı.

Bodrumlu heyet ziyaretlerinde, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adaylığını açıklayan Mehmet Kocadon’a, bugüne kadar gerçekleştirdikleri uyumlu çalışmalarından dolayı teşekkür ederek desteklerini ifade etti. Bodrum’un önde gelen oda, dernek ve STK temsilcilerine ziyaretleri için teşekkür eden Bodrum Belediye Başkanı ve Demokrat Parti Muğla Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Kocadon, “Uzun yıllardır birlikte başarılı işlere imza attığımız değerli sivil toplum kuruluşu başkanlarımıza ve yöneticilerimize, bana vermiş oldukları tam destek için çok teşekkür ediyorum. Bodrum’da uyum içinde gerçekleştirdiğimiz başarılı çalışmalar ile birlikte, tüm Muğla’daki sivil toplum kuruluşları ile de yine uyum içinde çok önemli projelere imza atacağız. Muğla kazanacak!” dedi.