BONESTA SWİMWEAR’DAN HALTER YAKA BİKİNİLER BU SEZON ÇOK MODA…

Özgürlüğü seven kadınlardan ilham alan Bonesta Swimwear, bu yıl plajlarda, özgün olmayı seven, hareketli ve canlı kadını farklı bikini kalıplarıyla tekrar yarattı. Halter yaka’yı bikini kalıplarıyla birleştiren Bonesta tasarımcıları, farklı tonlardaki renkleri, abstract geçişlerle ve file kumaşıyla birleştirirken, boğazlı ve yarım mayo kalıplarıyla da alışılagelmiş tüm bikini tasarım kurallarını bozacak.

Bonesta Swimwear koleksiyonunda yer alan halter yaka modeller bu seneye damgasını vuracak. Pencere detaylı tasarımları ile son derece trend bir görünüm sergiliyen modeller de dantel detaylar cool bir hava sunuyor.
Bu sezon plajlarda sıkça rastlayacağımız dantel dokuların hakimiyeti tasarım harikası olarak göz önünde olacak. Bikinilerin iç kısmında yer alan straples kesimi göğüs bölgesini sararken, yine halter yaka modeliyle bütünleşen dantel kumaşı, kusurları da gizleyebiliyor. Özellikle büyük göğüslü kadınların yardımcısı olabilecek transparan detaylar, mayo modellerinde olduğu gibi bikinilerde de öne çıkacak.

Bonesta Swimwear ürünlerine tüm Boyner, YKM, Suwen ve seçili butiklerden ulaşabilirsiniz…
Tel : +90 (212) 244 18 76
www.bonesta.com.tr