Çocuklar! Yarışma Başvurusu için son 2 gün..

Armağan Oyuncak ödüllü mutluluk vitrini yarışması 31 Mart Cumartesi gününe kadar devam ediyor! Geleceğimizi çocuklarımız tasarlayacak, işe bizim vitrinlerden başlayacak!  Siz de yarışmaya katılmak için A3 boyutunda beyaz kağıda mutluluğun resmini çizin, fotoğrafını çekin ve mutlulukvitrini@armagan.com.tr  e-posta adresine gönderin! Jüri tarafından seçilecek 3 tasarım Nisan ayı boyunca seçili Armağan Oyuncak mağazalarının vitrinlerini süsleyecek. Ayrıca kazanan 3 minik tasarımcımıza mağazalarımızda geçerli 300 TL değerinde alışveriş çeki hediye edilecek.

Yarışma başvuruları için son tarih: 31 Mart 2018.

Armağan Oyuncak  “ Mutluluğu resmedecek tasarımcılarımız için küçük hatırlatmalarımız var,

* Yapılan resimleri e-posta ile gönderirken katılımcı bilgisi olarak, çocuk katılımcının adı, soyadı ve doğum tarihi; ebeveyninin adı, soyadı, telefon numarası ve katılımın yapıldığı il bilgisini eklemenizi rica ederiz.

* Mağaza vitrininde uygulamak için resmin orijinaline ihtiyacımız olabilir. Mutluluğun resmini katlamadan saklamayı unutmayın.

* Yarışmaya dilediğiniz sayıda resimle katılabilirsiniz. Mutluluğun sınırı yoktur!

* Mağaza vitrinlerinin fiziksel özellikleri sebebiyle, yapılan resimlerin üzerinde bazı değişiklikler yapabiliriz.” Diyor ve tüm çocukların katılımlarını 31/mart/2018 tarihine kadar bekliyor.