MEHMET TOSUN FİNALİ “ANADOLU ATEŞİ” İLE YAPACAK…

Pazar günü yapılacak yerel seçimlerin iddialı adayı İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun’un Bodrum mitinginde, ünlü gösteri grubu “Anadolu Ateşi” Bodrumlulara muhteşem bir şov sunacak. 

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun, 31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçim ile ilgili çalışmalarını ve mitinglerine tüm hızıyla devam ediyor. Bugün Yalıkavak’ta, Cuma günü Bodrum İskele Meydanı’nda, Cumartesi günü ise Turgutreis’te son mitinglerini yapacak olan Tosun cephesinden, büyük Bodrum mitingi ile ilgili sürpriz geldi.

Yıllardan beri Türkiye ve dünya çapında yaptığı binlerce gösteriyle büyük hayranlık uyandıran Mustafa Erdoğan’ın “Anadolu Ateşi” gösterisi, Mehmet Tosun’un Cuma günü İskele Meydanı’nda yapılacak mitinginden sonra Bodrumlulara unutulmaz bir gösteri sunacak.

Anadolu Ateşi, İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan adayı Mehmet Tosun’un 29 Mart Cuma günü saat 18:00’de gerçekleşecek mitinginden sonra sahne alacak. İYİ Parti’den yapılan açıklamada tüm Bodrumluların bu muhteşem buluşmaya davetli olduğu belirtildi.