Luıs Fonsi Palmalife Bodrum davetiyeleri için…

Nicola Fasano, Motiv8 from Black Eyed Peas, Jeremy Meeks ve Steve Aoki gibi isimleri izleyicileriyle buluşturan Palmalife Bodrum şimdi de dünyaca ünlü Porto Rikolu yıldız Luis Fonsi’yi ağırlıyor. LOVE+DANCE 2017 WORLD TOUR kapsamında ilk defa Türkiye’ye gelecek sanatçı, 13 Ağustos Pazar günü Palmalife Beach Club sahnesinde yer alacak. Luis Fonsi konseri öncesinde ise Tan Taşçı Palmalife Beach Club sahnesinde olacak. Dünya Starları bu yıl Palmalife Bodrum Resort & Spa ‘da buluşacak. Palmalife Bodrum plajında ve Yalıkavak’ın eşsiz manzarasında bu parti kaçmaz diyorsanız o zaman sizde yarışmamıza katılarak bu muhteşem party’de yerinizi alabilirsiniz. Palmalife sponsorluğunda 3 kişi bu etkinliği ücretsiz izleme fırsatını yakalayacak. bunun için yapmanız gerekenler:

1) Palmalife instagram hesabını beğenip üç  arkadaşınızı da etiketleyip paylaşmak

2) bodrumcity.press facebook sayfamızı beğenip üç arkadaşınızı etiketleyip herkese açık paylaşmak

3) bodrumdanereyegitsem instagram sayfamızı beğenip  üç arkadaşınızı etiketleyip paylaşmak. yarışma ile ilgili detaylar www.bodrumcity.press ve bodrumcity.press facebook sayfalarımızda..

bodrumcity.press  Yarışma Kuralları.

 • Kampanya Türkiye genelinde, bodrumcity.press Facebook ve bodrumdanereyegitsem instagram sayfaları aracılığıyla düzenlenmektedir.
 • Kampanyaya Facebook ve instagram üzerinden 18 yaş üstü herkes ücretsiz katılabilir.

. bodrumcity.press Palmalifebodrum’un sponsorluğunda bu etkinliği düzenlemektedir.

 • Kampanya dönemi 3 Ağustos 2017 Saat 17.00 tarihinde başlayacak ve 12 Ağustos 2017 Saat 17.00 tarihine kadar devam edecektir. Kazananlar 12  Ağustos saat 18.30’da Facebook üzerinden açıklanacaktır.

Gerekli katılım koşulları: palmalifebodrum  instagram hesabından beğenmek 3 arkadaşını etiketleyip paylaşmak, bodrumda nereye gitsem instagram hesabından beğenmek 3 arkadaşını etiketleyip paylaşmak ve bodrumcity.press facebook sayfasını beğenmek, takip etmek,  3 arkadaşını etiketlemek  paylaşmak. Bu 3 paylaşımın hepsini eksiksiz yapan  herkes kampanyaya   katılabilir.

 • Gerekli koşulları yerine getirmiş olan ve bodrumcity.press özel jürisi tarafından seçilen 3 kullanıcı tek kişilik davetiye kazanacaktır.
 • Katılımcıların gönderecekleri kimlik ve iletişim bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
 • Katılımda, kazanan kullanıcıların Facebook ve instagram özel mesajlardan gönderdiği kimlik ve iletişim bilgileri esas alınır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur.
 • Kazanan yarışmacıların bilgileri alındıktan sonra etkinlik alanının girişindeki görevlilere verilecektir. Konsere giriş yaparken kimlik ibraz etmek zorunludur.

bodrumcity.press adresinden ulaşabileceğiniz sayfada yayınlanacak olan “kazananların ilanı”, kazanan şahsa tebligat edildiği anlamına gelir. Kazanan, sonucun bildirilmediği veya geç bildirildiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

 • Eksik ve ya yanlış bilgi veren katılımcılar yarışmada ödül kazanmış olsalar dahi diskalifiye olarak ödül alma haklarını kaybedeceklerdir. bodrumcity.press ödülün açıklanmasında oluşabilecek aksaklıklardan, katılım şart ve koşullarında oluşabilecek baskı ve dizgi hatalarından, yarışmanın düzenlendiği sosyal medya sayfalarında yer alan verilerde bulunabilecek eksiklik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz.
 • bodrumcity.press katılımcıların kendilerinin veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Katılımcıların kişisel bilgisayarlarından, internet erişimlerinden, her türlü teknik aksaklıklar (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) sebebiyle oluşabilecek problemlerden, söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişilmesi gibi durumlarda yaşanabilecek problem ve zararlardan dolayı, bodrumcity.press sorumluluk kabul etmez.
 • bodrumcity.press çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

. Kampanyada sadece giriş bileti hediye edilecektir. Konser de alınacak tüm yiyecek ve içecekler    kampanya dışındadır

 • bodrumcity.press’un kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
 • bodrumcity.press ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir.
 • bodrumcity.press, bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.