Karaderili Grup’tan Bodrum Mio Mare Otel’e Yatırım Geliyor..

Karaderili Şirketler Grubu Üst Yöneticisi (CEO) Tevfik Talas, Türkiye’ye yatırım yapma hedefiyle ilerlediklerini belirterek, hem ekonominin çarklarının dönmesi hem de Türkiye’nin rakiplerine “güçlüyüz, yıkılmayız” mesajı vermek için yatırımları artırma kararı aldıklarını bildirdi.

Böylece Karaderili, ekonomik sorunların yoğunlaştığı 2018’de, yeni 15 milyon dolarlık projeye başladı. Bodrum’daki tesislerinde de tevsi yatırımı kararı alan Karaderili Şirketler Grubu, 15 yıldır misafirlerine Karaderili çatısı altında hizmet veren Bodrum Akyarlar’daki 2 oteli olan Bodrum Mio Bianco Resort ve Bodrum Mio Mare’yi ilave bölümlerle birlikte oluşan kompleksin tamamını 5 yıldızlı statüye yükseltecek.

karaderelİ grup KARADERELİ ŞİRKETLER GRUBU BODRUM’DAKİ YATIRIMLARINI ARTIRIYOR… mio mare maviyle beyazin a327

Bunun için bütün otel odaları yenilenerek kompleksin 2019 sezonuna yetişmesi sağlanacak. Grup, bu otellerin yenileme projesi için 10 milyon dolar bütçe ayırdı.”Yaptığımız her yatırım bize ve bölgedeki vatandaşlara kazandırıyor” Açıklamada görüşlerine yer verilen Karaderili Şirketler Grubu CEO’su Tevfik Talas, Türkiye’ye yatırım yapma hedefiyle ilerlediklerini belirterek, “Biz bu şiardan hareket ederek hem ekonominin çarklarının dönmesi hem de Türkiye’nin rakiplerine ‘güçlüyüz, yıkılmayız’ mesajı vermek için yatırımlarımızı artırma kararı aldık. Kaldı ki bu yatırımların da geri dönüşü çok hızlı olacak. Çünkü Türk ekonomisi çok canlı ve güçlü.” ifadelerini kullandı.