John Of God ve Işık Meditasyonu 4. Kez Bodrumda

Can Aydoğmuş’la (Yazar,bütünsel gelişim uzmanı, spiritüel bir öğretmen ve meditasyon eğitmeni) Bodrum’da 4.kez buluşuyoruz..

26 Nisan Persembe 20 00-23 30 John of god meditasyonu  (Can Aydoğmuş’un çok özel prosesleri ve yönlendirmesi ile ) Karia Princess Otel’de …
Dilek Ayanoğlu
Bilgi ve rez : 534 316 73 71
www.canaydogmus.com.tr

John of God- Sifanin eli ve Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak -Aşka Yürü kitaplarıin yazari Can Aydoğmus tarafından yapılmasına izin verilen bu meditasyon Brezilya’daki John of God merkezinde meditasyonla aynı anda başlar ve oraya niyet olarak bağlantı sağlanır..Meditasyon esnasında Can Aydoğmuş’un çok özel prosesleri ve yönlendirmesi ile çalışma başka bir boyuta taşınmaktadır..Normalde sadece sessizlik ve dualarla yapılan bu meditasyon Can Aydoğmuş’un geliştirdiği ışık meditasyonu tekniği ile derin bir dönüşüm yolculuğuna sizleri davet ediyor..Bu yolculuk sizlerin meditasyon’da çok daha derin bir konuma gelmenize ve John of God meditasyonundan çok daha yoğun bir şekilde fayda elde etmenize destek olacaktır..Bu çalışmaya katıldıkça dahada güçlenirsiniz… Zamanla kişilerin 10 bin yıllık karmalarınıza kadar temizleme olmaya başladığı söyleniyor. Bu meditasyona her katıldığınızda daha farklı ve yoğun hissedersiniz. Kendinizi daha fazla açar, enerjiye daha çok alışırsınız. Hepinizin arzuları ile düzenli olarak yapmaya niyet ediyoruz. John of God un beraber çalıştığı tüm ışık varlıklarının bizlerle olacağı niyetindeyiz. Bu çalışma John of God ‘un Can Aydoğmuş’a verdiği özel izin ile beraber kendisinin yönlendirmesinde yapılabilmektedir.

Can Aydoğmuş kimdir?

Can Aydoğmuş İstanbul’da Dünya’ya geldi. Çocukluğunda yaşadığı deneyimler onu içsel yolculuk serüvenine götürdü. İstanbul’da Prestij Kolej’de İlkokulu bitirip, İngiltere’de Egerton Rothesay School’da psikoloji ve sosyoloji üzerine eğitim aldı. İngiltere, Almanya, Fransa, Hollanda ve Türkiye’de kişisel gelişim eğitimleri aldı. Dünya’nın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimlerini tamamladı. 11 yaşından itibaren kişisel gelişim alana ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. Dünya’da kişisel gelişim alanında önemli kabul edilen birçok eğitimi aldı. Organizasyonel konstelasyon, kurumsal farkındalık, master regresyon, master hipnoterapi, NLP, bilinç altı uzmanlığı, lucid rüya, derin meditasyon eğitimleri, düşünce gücü sadece bunların bir kısmıdır. IACT Türkiye Başkanlığı, Faces Dergisi yayın koordinatörlüğünde bulundu.
Belli bir noktada aldığı bütün eğitimleri sadece kendine bir deneyim süreci olarak görüp, herşeyin gerçekliğini araştıran kişiliğinin getirdiği yetilerle çalışmalar yapmaya başladı. Hayatında yaşadığı deneyimler içsel macerasında daha fazla derinleşmesine yol açtı. Hayatının her aşamasında düşünce gücü tekniklerinden destek aldı ve onları daha fazla geliştirmeye özen gösterdi.
Mutlu olmak için birşeylerin olmasını beklemeden, mutluluğun yaşamın doğal döngüsü olduğuna inanan Can, Mutluluklaşmak, Mutlulukdaş gibi kavramları ve farklı bakış açılarını hayatımıza sokmuştur.
Hürriyet.com.tr‘de haftada 3 gün köşe yazısı yazmakta olan Aydoğmuş, kurumsal şirketlere seminerler veriyor. Aydoğmuş yazarlık yönünün yanında, aynı zamanda da aranan bir motivasyon konuşmacısıdır. Aydoğmuş’un Aşka Yürü, Şifanın Eli ve Düşle İnan Yaşa isimli 3 kitabı Doğan Novus tarafından yayınlanmıştır.
Hayvan hakları savunucusu ve kedi sevdalısı olan Can, bir pati aşığı olarak gerekli adımları da atmaktadır.

Referanslar
Sayın Aydoğmuş’un rehberler ve melekler aracılığı ile pozitif yüksek güce olan uyumlanması, okuyucuların kendi içlerinde bu bağlantıyı büyütmeye başlamalarına ilham verebilir.
Jan Spiller
—————————————————————
Türkiye ziyaretimde Can ile tanıştığım için onur duyuyorum. Bir enerji çalışması olan Ra-Sheeba’nın kurucusuyum ve yıllar boyunca kendi yaşam serüvenlerine uyanan bir çok insan ile tanıştım. Can’ın tamamen uyanmış ve ruh ile temiz bir bağlantı içinde olan yüksek titreşimli bu insanlardan biri olduğunu söyleyebilirim.
Merilyn Joy Bretherick – Avusturalya
————————————————–
Bu kitap, tüm diyarlardaki tüm insanlar için daha yüksek alemlerdeki yüceleri daha iyi ve kolay anlamanın yolunu arayanlara bir ilham kaynağı olabilir. Yüceler, melekler ve aslında bizden önce gelmiş geçmiş tüm ruhlar, yaşayan ruhlar olarak kalır ve bize tüm ihtiyaçlarımız için yardım edip yol göstermek için oradadırlar. Sorun, arayın ve bulacaksınız. Bu kitap size yol gösterecek. Siz aradıkça dikkatli ve hassas bir şekilde yazılmış …
MEDİTASYONA GELİRKEN GETİRMENİZ GEREKENLER VE YAPMANIZ GEREKENLER
1. Beyaz giyinin, herşeyiniz beyaz olsun
2. Yanınızda bir şişe su getirin yanınızda dursun. Daha sonra o suyu büyük bidona karıştırıp içebilirsiniz veya direkt meditasyon bitiminde içebilirsiniz.
3. Ufak bir kağıda bir dileğinizi yazın getirin. Özel John of God tarafından kutsanmış enerjisel kapı görevi gören üçgenin içine koyacaksınız. Daha sonra Can Aydoğmuş John of God’a giderken sizin bıraktığınız kağıtları da götürüyor.
4. Göz bandı getirin. Gözlerinizi bağlamanız lazım. Gözünüze çok ışık gelmemeli. Gözlerinizi hiç açmamalısınız.
5. Birbirinizle konuşmayın. Tamamen kendi içinizde kalın.
6. Çalışmadan sonra çıkarken sesizlik içinde konuşmadan çıkın ve evinize gidip kendi içinizde kalın, dinlenin.
7. Üstünüzde boynunuzda kristal takabilirsiniz ve daha sonrasında o kristalide takmaya devam edersiniz.
8. Bu çalışmaya katıldıkça dahada güçlenir. Zamanla kişilerin 10 bin yıllık karmalarınıza kadar temizleme olmaya başladığı söyleniyor. Bu meditasyona her katıldığınızda daha farklı ve yoğun hisserdersiniz. Kendinizi daha fazla açar, enerjiye daha çok alışırsınız. Hepinizin arzuları ile düzenli olarak yapmaya niyet ediyoruz. John of God un beraber çalıştığı tüm ışık varlıklarının bizlerle olacağı niyetindeyiz. Bu çalışma John of God ‘un Can Aydoğmuş’a verdiği özel izin ile beraber kendisinin yönlendirmesinde yapılabilmektedir.