Erkek Modasında Kiğılı, Marine Koleksiyonu ile Plajları Fethedecek.

Kiğılı, şık ve tarz görünmek isteyen erkekleri çok sevindirecek bir koleksiyon ile yaz sezonunu karşıladı. Konforu, performansı ve stili bir arada sunan Marine koleksiyonu, hayatlarının her anında Kiğılı tarzını yansıtmak isteyen erkekler için yaratıldı. 80 yıllık deneyimle hazırlanan plaj koleksiyonu, modern çizgileri spor bir tarz ile birleştirerek, erkeklere stillerini plajlarda da gösterme imkanı tanıyor. Koleksiyonlarında her daim erkeklerin şıklıkları kadar rahatlıklarına da önem veren Kiğılı, Marine koleksiyonunda da bu geleneği bozmuyor.

Yaz renkleriyle canlandırıyor

Yazın vazgeçilmez renkleri lacivert, mavi, beyaz, kum rengi ve antrasit koleksiyonun ana renklerini oluşturuyor. Çabasız şıklık yaratan parçalarda, turkuaz mavisi, kahverengi, yeşil, siyah, kırmızı ve turuncu detaylarla hareket yaratılarak, muhteşem stil tamamlanıyor. Renklerin yardımıyla kendini ifade eden erkekler kadar, klasik siyahtan vazgeçemeyen erkekler de Marine koleksiyonunda aradıklarını buluyor.

Kullanım rahatlığı sunuyor

Koleksiyon hazırlanırken hem fonksiyonellik hem de şıklık göz önünde bulunduruldu. Kiğılı erkeklerinin deniz kenarında da şık görünmesini sağlayan deniz şortları, özel kesimleri ve iç astarları sayesinde, gün boyu rahatça hareket kabiliyeti sağlıyor. Yüzde 100 pamuktan üretilen peştamal, havlu ve bornozlar, suyu hızla emiyor ve kısa sürede kuruyor. Jakarlı plaj havluları, desenleriyle plajların gözdesi oluyor. Yalın ve modern çizgisiyle herkesin rahatlıkla kullanabileceği plaj terlikleri hem desenli hem düz modelleri ile sportif tarzın vazgeçilmezi oluyor.

Kaliteli, şık ve fonksiyonel parçalarıyla 80 yıldır erkek modasının öncüsü olan Kiğılı, Marine koleksiyonu ile bu geleneği plajlara taşıyarak, erkeklerin hayatlarının her anında konforlu hissederken şık görünmelerini sağlıyor.

Erkek Modasında Kiğılı, Marine Koleksiyonu ile Plajları Fethedecek.