Dünya Sanat Günü’nde İçinizdeki Sanatçıyı Uyandırın

Faber-Castell, birbirinden renkli ve ilham veren ürünleriyle 15 Nisan Dünya Sanat Günü’nde içinizdeki sanatçıyı harekete geçiriyor

Resim yapmak, çocuklarda olduğu kadar yetişkinler için de rahatlatıcı etkiye sahip. Rutin çizim ya da boyama faaliyetleri yapmak, günün stresinden arınmanıza ve rahatlamanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda kasların gelişimine ve göz-el koordinasyonunun sağlanmasına büyük katkısı olan resim yapma faaliyeti, iletişimin ve sanatın en güzel yöntemleri arasında yer alıyor.

Yaratıcılığı tetikleyen ürünleriyle Faber-Castell, Dünya Sanat Günü’nde sanatınıza ilham kaynağı oluyor. Profesyonel ya da başlangıç seviyesindeki her resim meraklısına uygun Faber-Castell ürünleri, kalıcı ve canlı renkleriyle eserlerinizi uzun süre saklamanıza olanak tanıyor.

Hayal Gücünüzü Serbest Bırakın

Resim yapmaya nereden başlayacağınızı ya da hangi renkleri kullanacağınızı bilmiyor olabilirsiniz. Bu noktada hayal gücünüzü canlandıracak doğru ürünleri kullanmanız önem taşıyor. Hızlı ve kendiliğinden gelişen çizimlere uygun Faber-Castell PITT ve Polychromos çizim kalemleri, dilediğiniz şekilleri özgürce çizmenize olanak tanıyor. Yumuşak kalem uçları sayesinde kolay uygulamayı size sunarken, son derece pigmentli renkler ile eşsiz sanat eserleri oluşturmanıza imkan veriyor. Yağlı ve toz seçenekleri ile Creative Studio pastel boyalar ise 36 farklı renk seçenekleriyle renk dünyanızın kapılarını açıyor. Böylece birbirinden farklı renkleri özgürce kullanıp özgün eserler yaratabilmeniz mümkün hale geliyor.

Eserlerinizle damga vurun!

Yapacağınız eserle damga vurmak istediğinizde Faber-Castell en büyük yol arkadaşınız oluyor. Ergonomik tasarımı sayesinde hem kuru boya hem de sulu boya olarak kullanılabilen Albrecht Dürer Aquarell boya kalemleri, oldukça fonksiyonel bir ürün olma özelliği taşıyor. Ürünün mükemmel tasarımı, maksimum renk kalitesini oluşturarak canlı renkler oluşmasına fırsat sunuyor. Kalitesi ve dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanımız için tasarlanan ürünler, sahip olduğu metal kutu muhafazası ile de kaleminizi darbelere ve kırılmalara karşı uzun süre korunuyor.

Dünya Sanat Günü’nde kendi yaratıcılığınızı harekete geçirmek ve Faber-Castell’in eşsiz ürünleri hakkında bilgi sahibi olmak için www.faber-castell.com.tr/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.