Bugün Can Dostlarımızı Tchibo Güvencesi ile Şımartın!

Dünya Hayvanları Koruma Günü, bu dünyada birlikte yaşadığımız hayvan dostlarımızın haklarını, ihtiyaçlarını bizlere yeniden hatırlatıyor. Her yıl 4 Ekim günü kutlanan bu anlamlı günde can dostunuzu güzel sürprizlerle sevindirmek ister misiniz? Tchibo, evcil hayvanlarınızı mutlu etmeniz için birbirinden kaliteli ve eğlenceli ürünler sunuyor. Zekâ oyuncakları, oyuncak setleri, tüy toplama tarakları, taşıma örtüsü gibi pek çok ürün seçeneği, Tchibo mağazalarında ve www.tchibo.com.tr’de sizleri bekliyor.

“Fare ve Yıldız” Kedi Oyuncak Seti

“Fare ve Yıldız” Kedi Oyuncak Seti, kedilere çifte eğlence sunuyor. Kedi otu ve ek olarak hışırtı çıkaran folyo ile doldurulan ürünler, kedilerin oyun isteğini canlandırıyor. Bunun yanında ürünün file dokusu kedinizin dişlerini ve diş boşluklarını temizliyor. Fiyatı: 27,95 TL.

Köpek Zekâ Oyuncağı

Tchibo köpeğinize heyecanlı bir beceri oyunu sunuyor. Köpeğinizin oynarken zekâsını geliştirebilmesi için tasarlanan oyuncağın amacı, küçük bulmacaları çözmek ve bu sırada ödül mamalarını aramak. Küçük ve orta boy köpekler için tasarlanan ve yedi parçadan oluşan oyuncağın fiyatı 70,95 TL.

Neon Yeşil Pelüş Köpek Oyuncağı

Oyuncu köpeklere yeni bir arkadaş geliyor. Neon pelüş kertenkele, köpeğinizi büyük bir eğlenceye hazırlıyor. Pelüşten ses çıkaran oyuncak kertenkele, plastik kuyruğu ve farklı malzemeleri sayesinde hayvandaki oyun isteğini harekete geçiriyor. Son derece uzun ömürlü ve sağlam bir ürün olan oyuncağın fiyatı 64,95 TL.

Tüy Toplama Tarağı

Kediler ve köpekler için tüy bakımı büyük önem taşıyor. Tchibo’nun tüy toplama tarağı sayesinde dökülen tüyler ve kıllar kürke zarar vermeden uzaklaştırılıyor. Düzenli olarak kullanıldığında tüy dökülmelerini ve kıtık oluşumunu azaltan Tchibo’nun paslanmaz çelik tarağı, 58,95 TL fiyatla satılıyor.

Taşınabilir Hayvan Örtüsü 

Tchibo can dostunuzla yapacağınız yolculuklarda ya da uzayan yürüyüş turlarında doğacak mola ihtiyaçları için ideal bir çözüm sunuyor. Tchibo Taşınabilir Hayvan Örtüsü, yumuşak, sıcak tutan yapısıyla dikkat çekiyor. Fermuarı sayesinde çantaya dönüşebilen örtü, oyuncaklara veya mamaya da alan sunuyor. Bu konforlu örtü 82,95 TL fiyatla satılıyor.

Bugün Can Dostlarımızı Tchibo Güvencesi ile Şımartın!