Biscolata Mood’dan yeni bir ürün Hindistancevici

Keyifli atıştırmalık Biscolata Mood, yepyeni Hindistan cevizli çeşidi ile tüketicilere farklı bir lezzet deneyimi yaşatıyor. Tropikal lezzetlerin başında gelen Hindistan cevizi ile gerçek beyaz çikolatanın mükemmel uyumu Biscolata Mood’un incecik çıtırının içinde buluşuyor.

Eğlenceli atıştırmalık Biscolata Mood ailesinin yeni üyesi Biscolata Mood Hindistan cevizli, damakları çok özel bir lezzetle tanıştırıyor. Gerçek beyaz çikolata, Hindistan cevizi aromasıyla Biscolata Mood’un ağızda dağılan incecik çıtırı içinde bir araya geliyor. Farklı tatlar arayanlara keyifli bir lezzet alternatifi olan Biscolata Mood Hindistan cevizli, tüketicilere egzotik bir lezzet şöleni yaşatıyor.

Biscolata Mood Hindistan cevizli, muhteşem lezzetiyle yaşanılan her ana eğlence katarken üzerindeki gülümseten mesajlarla da tüketicilerin Mood’unu yükseltiyor. Sütlü ve bitter çikolatalı çeşitleriyle hayattan keyif almak isteyenlerin vazgeçilmez atıştırmalığı Biscolata Mood’un yeni tadı Hindistan cevizli, 125 gramlık paketlerle raflardaki yerini aldı.