Arka Pizzeria Yalıkavak Açılıyor

Arka Pizzeria Yalıkavak Açılıyor

Çok kısa sürede Bodrum’un en önemli markaları arasında yerini alan Arka Pizzeria 2. şubesini Yalıkavak’ta açıyor. 6 Nisan Cumartesi günü saat 17.00’de gerçekleşecek olan açılış öncesinde hizmet vermeye başlayan Arka Pizzeria Yalıkavak Şubesi, pizza severler tarafından şimdiden yoğun ilgi görüyor.

Açıldığı günden bu yana kaliteden ödün vermeden, kurumsallaşmaya önem vererek büyüyen, büyürken de müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutan Arka Pizzeria, 2 şubesiyle özellikle Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü bölgesinde yaşayan vatandaşlara ve bu bölgeye gelen misafirlere hizmet verecek.

Arka Pizzeria’nın kurucuları Hüseyin Peker ve Hüseyin Aşkın, 7 yıldır Bodrum’da devam eden çalışmalarını, bu yaz başı itibarıyla Yalıkavak şubesinde aynı kalite ve aynı hizmet anlayışıyla devam ettireceklerini ifade ederek, “Bu cumartesi günü gerçekleştireceğimiz açılışa tüm dostlarımızı bekliyoruz. Bu bizim için çok önemli bir karardı. Aynı şevk ve azimle Yalıkavak’taki işletmemizi hazırladık, hizmet kalitesinden, hijyenden ve lezzetten ödün vermeden Yalıkavak’ta da misafirlerimizi ağırlayacağız” dediler.