Alerji ile Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan, Hepsiburada facebook sayfasında Anne Söyleşileri’ne konuk olacak

Türkiye’nin lider e-ticaret platformu Hepsiburada, 12 Eylül Çarşamba saat 15.00’te Facebook sayfasında canlı yayınlanacak Anne Söyleşileri programında Alerji ile Yaşam Derneği Başkanı Özlem Ceylan’ı konuk edecek. Ceylan, “Modern Çağın Salgını: Alerji” konusunda son dönemde hem yetişkinlerde hem de çocuklarda sıklıkla görülen ve özellikle mevsim geçişlerinde artan alerjiler hakkında izleyicileri aydınlatacak ve izleyicilerin sorularını yanıtlayacak.

Hepsiburada Facebook sayfasından Burçak Birben’in sunumuyla canlı yayınlanan Anne Söyleşileri serisinin bu haftaki konuğu Alerji ile Yaşam Derneği Kurucusu ve Başkanı ve Alerjik Anne bloğunun yazarı Özlem Ceylan olacak. Özlem Ceyhan, “Modern Çağın Salgını: Alerji” başlıklı sohbette kendi alerji deneyimlerini anlatacak. Son dönemlerin salgın hastalığı alerji ve onunla nasıl yaşanacağına dair ipuçlarının da paylaşılacağı sohbette, alerji nedir, belirtileri nelerdir, hangi durumlarda doktora danışılmalıdır, besin alerjisi nedir, alerji çocuklara nasıl anlatılmalıdır gibi birçok farklı başlıkta faydalı bilgiler verilecek. Alerji teşhisi konulmuş ya da şüphesi bulunan çocuğu olanların ilgisini çekecek bu programda Ceylan, anne babaların merak ettiği tüm sorulara da yanıt verecek.

Özlem Ceylan’ın önerdiği bebek ve çocuk ürünlerine https://www.hepsiburada.com/ozlem-ceylan-c-80467002 linkinden ulaşılabiliyor.