Ahmet Kural ile Sıla evleniyor mu

Ünlü şarkıcı Sıla Bursa’da verdiği konserde evlilik ile ilgili ilginç bir gönderme yaptı. 6 aylık ayrılıktan sonra tekrar Ahmet Kural ile barışan Sıla, ” Bekarlığı çok tasvip etmiyorum” dedi. Yaptığı açıklamada Ahmet Kural ile barıştıkları yada barışmak için mesaj göndermesi yaptığı merak konusu oldu.

Sahnede dinleyicisine seslenen Sıla, ” Bekarlığı tasvip etmiyorum” diyerek kafalarda soru işaretine neden oldu. Eski sevgilisi Ahmet Kural ile ayrılan Sıla’nın tekrar barıştıkları yönünde çıkan haberlerden sonra Ahmet Kural’a bir mesaj göndermesi yaptığı merak konusu oldu. Yaklaşık 2 saati aşkın sürede sahne alan Sıla dinleyicilerine kariyerinin 10. yılını ‘ON’dan kalan şarkılar’ adını verdiği konser serisiyle,birbirinden güzel şarkılarını söylerken, dinleyicilerine de unutulmaz bir gece yaşattı. Sahne dansları ile dinleyicisinin dikkatini çeken Sıla büyük bir ilgi ile karşılandı.

Önümüzdeki günlerde Sıla’nın İzmir’de yaşayan ailesi İstanbul’a gelerek Ahmet Kural’ın ailesi ile tanışacaklar. Çok yakın akraba ve dostların olacağı bu özel yemekte aile arası söz kesilecek dedikoduları yayıldı.